AK Partili Mustafa Şen: Anketlerin çoğunda Mansur Bey önde

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, canlı yayında gündeme ilişkin sorulara cevap verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve AK Parti’nin oy oranıyla ilgili konuşan Şen, “Cumhurbaşkanımızın yüzde 52, Cumhur İttifakı’nın 50’nin üzerinde. AK Parti olarak bizim oy oranımız yüzde 41-42” ifadelerini kullandı.

‘2053’Ü PLANLIYORUZ’

Şen’in konuşmasından öne çıkan başlıklar şunlar:

“Biz AK Parti olarak adım adım yükseliyoruz. Bunun gereklerini yerine getiriyoruz. AK Parti yapı sökümü yapmıştır siyasette. Yıkmadan yeniden yapmıştır.

Bir parti 2028 seçimlerine hazırlanıyor. 2053’e kadar bütün bakanlıklar ne yapacağını, sıfır emisyonla nasıl yapılacağınız biliyor. Bakın 2053’ü planlıyoruz. 3 ay 5 ay sonra aday yapacağınız kişiyi daha bilmiyorsunuz, biz seçimi gün gün planladı. Siyasi olarak 2028 seçimleri planlıyoruz şimdiden.

Ankara bir başkent. Başkent ışıltısını kaybetti, yavaşladı. Vatandaş buradan bakıyor. Anketleri ben de görüyorum. Anketlerinde çoğunda Mansur Bey önde çıkıyor. Bazılarında ise Sayın Turgut Bey önde çıkıyor. Biraz zamana ihtiyacımız var. Adaylar daha yeni kendilerini ortaya koymaya başladılar. Biraz adayların sahada kendilerini göstermesini bekleyelim ve görelim diye söylüyorum.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x