Zeynep Sever Demirel’den bikinili fotoğraflar

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, iki kızıyla Kuşadası’na gitti.

Instagram hesabından bikinili fotoğraflarını paylaşan Zeynep Sever Demirel’e binlerce beğeni ve yorum geldi.

Takipçileri “Volkan ağabeyi engelleyip mi paylaştın yenge?”, “Korkudan beğenemiyorum”, “Volkan ağabeye ayıp olmasın diye beğenmedim”, “Volkan ağabey kusura bakma biz çok begendik, hakkını helal et”,”Çok güzelsin yenge”, “Volkan plajı kapatmış” diye yazdı.

“VOLKAN İLE İLK BAŞLARDA TANIŞMAK İSTEMEDİM”

2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel konuk olduğu bir programda Eylül 2010’da nikâh masasına oturduuğu Volkan Demirel ile itanışma hikayesini şu sözlerle anlatmıştı:

“Türkiye’ye gelme olayım tam bir romantizm. Evlendim ve Türkiye’ye taşındım. Ablam Türkiye’de yaşıyor, biz de yaz ayları tatile Türkiye’ye geliyoruz. Lise öğrencisiyim o zamanlar. İstanbul’a geldiğim bir yaz arkadaşımızın doğum günü vardı. Tesadüf eseri Volkan da aynı mekanda ve çocuğu tanıyor.”

“Volkan beni gördü, telefon numaramı istedi. Tabii ‘futbolcu’ denince geri adım attım. Volkan’ı tanıyordum, bildiğim bir isimdi o yüzden istemedim. Facebook’tan ekledi, MSN’den ekledi. Ben hâlâ direniyorum.”

“Taktik-maktik yok, futbolcu olması gerçekten korkuttu. Biraz zaman geçti, konuşmaya başladık. Bir sene sonra Türkiye’ye geldim, görüştük. Volkan kendini bana kanıtladı. Bu şekilde başladı ilişkimiz. Şimdi 10 yılı geride bıraktık.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x